Kokybiški santechnikos darbai

Santechnika ne Jūsų sritis? Santechnikos darbai nėra mėgstamiausias Jūsų užsiėmimas? Tuomet kvalifikuotas santechnikas iš mūsų įmonės padarys visus darbus. Įmonė atlieka įvairius vidaus ir išorės santechnikos darbus. Santechnikos darbai atliekami mūsų įmonėje dirbančių savo srities profesionalų.

santechnikos darbaiĮsirengiant namus kiekvienam tenka pagalvoti ne tik apie apdailos darbus, bet ir apie apie vamzdynų tiesimą renovuojant ar statant būstą. Mūsų įmonė atlieka nuotekų šalinimo ir kanalizacijos vamzdynų montavimo darbus. Atliekant visus darbus, susijusius su kanalizacijos vamzdynų tiesimu, be galo svarbu pasirinkti tinkamas medžiagas. Todėl mes garantuojame ne tik tvarkingai atliktus kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbus, bet ir atsparias bei kokybiškas medžiagas vamzdynų naudojimui.

Be to, įrengiame papildomus vamzdynus, kurie be didelio vargo padės pakeisti tiek skalbimo mašinos, tiek kriauklės vietą. Mūsų specialistai patars Jums patars, kaip įrengus naują vamzdyną išvengti nemalonaus kvapo patalpose.

rengiame ir sumontuojame vandentiekio stovus tinkamiausioje pastato vietoje. Įrengiant vandentiekio stovus svarbu atkreipti dėmesį į bendrą pastato vamzdynų konstrukciją, kurią patikime mūsų įmonės meistrams. Sprendžiame vamzdynų konstrukcijų klausimus ir parenkame tinkamiausias medžiagas. Taip pat, santechnikas subalsuos karšto vandentiekio sistemas.

Grindininio šildymo įrengimas

Norint apšildyti grindis svarbus yra ne tik tinkamų medžiagų parinkimas, bet ir tinkamos montavimo technologijos, nes kitaip gali susidaryti šalčio tiltai ar įtrukti pats grindų paviršius ir visas darbas nuesis perniek. Užtikrinta izoliacija, tinkamos dangos ir profesionalus montavimas – tai, ką įmonė užtikrina kiekvienam klientui. Įrengdami Jūsų namų grindininį šildymą pasiūlysime Jums ekonomiškiausius ir patvariausius variantus ir po mūsų įmonės dabų galėsite mėgautis jaukia namų šiluma.

Vėdinimo sistemos

Mūsų įmonė gali įrengti vėdinimo sistemas. Įrengiame tiek privačių namų pastatuose, tiek daugiabučiuose. Tinkamai įrengtos vėdinimo sistemos yra lygiai taip pat svarbu, kaip tinkamai įrengta kanalizacija ar šildymas. Mūsų įmonės specialistai kokybiškai įrengs vėdinimo sistemą Jūsų namuose ir Jums neteks jaudintis dėl netinkamai parengtų projektų. Siūlome optimaliausią variantą, kuris tenkina tiek mus, tiek mūsų klientus.

723
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *