Poilsis užsienio šalyse: kaip išsirinkti geriausias savaitgalio keliones?

Niekam nėra paslaptis, jog šiais laikais tampa vis pigiau ir pigiau keliauti, ypač, jeigu kelionės yra organizuojamos savarankiškai. Šiuo metu internete yra daugybė tinklarasčių, portalų, skelbiančių įvairiausias pigias skrydžių akcijas. Kad ir kaip ten bebūtų, kiekvienas asmuo gali nesunkiai pusvelčius pasiūlymus rasti ir pats – būtent šiandieną ir norėčiau pašnekėti apie savaitgalio keliones, apie tai, kaip būtų galima „gaudyti“ pigius skrydžius savarankiškai.

Savaitgalio kelionės

Savaitgalio kelionės

Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog savaitgalio kelionės, mūsų atveju, yra įvardyjamos ne į kaimynines šalis – dabartinės akcijos leidžia pigiai ir greitai nuskristi net į Kiprą, Maltą, Norvegiją ir panašiai – žodžiu, ten, kur svajonės ir įnoriai veda.

Tikriausiai reikėtų pradėti nuo trumpo paaiškinimo – patarimų „rinkinio“, kuris leis surasti pigius skrydžius. Nežinau, ar teko jums girdėti apie internetinę programą „Azuon“, tačiau apie ją norėčiau pašnekėti. Prieš kelis metus minėtoji kompanija išleido šią platformą – sistemą, kuri leidžia, pagal pasirinktus kriterijus, rasti optimaliausius keliones sprendimus. Nepaisant to, jog galite užsisakyti skrydžius per šią programą, ji leidžia ir užsirezervuoti viešbučius bei atlikti kitas naudingas funkcijas.

Kokie skrydžiai, šiuo metu, yra patys pigiausi ir populiariausi? Remiantis dabartinėmis asmeninėmis žiniomis ir skrydžių bendrovių akcijomis, galėtume teigti, jog pačios pigiausios savaitgalio keliones šiuo metu galėtų būti vykdomos į Norvegiją (Oslas), Olandiją (Eindhovenas, Amsterdamas), Vokietiją (Dortmundas, Berlynas, Miunchenas) bei Didžiąją Britaniją (Londonas, Liverpulis). Praktiškai visi skrydžiai kainuoja iki dviejų šimtų litų, o, tarkime, į Olandiją, tai yra į Eindhoveno miestą, bilietai šiuo metu kainuoja vos penkiasdešimt litų. Galbūt tai ir nėra jūsų svajonių šalis, tačiau, patikėkite manimi, poilsis Olandijoje yra neišpasakytas, o ir susipažinti su šios šalies kultūra būtų pravartu ir įdomu, tiesa?

Nepagalvokite, jog minėtosios akcijos yra vykdomos tik savaitgaliais – keliauti lygiai taip pat pigiai galima ir bet kokiomis savaitės dienomis. Taip pat, norėčiau pateikti dar vieną patarimą – jeigu žinote tikslią dieną, kurią keliausite į norimą šalį, ieškokite bilietų, kuo įmanoma anksčiau. Tokiu būdu, tikėtina, jog jie bus kurkas pigesni ir vietų, žinoma, netrūks.

Iš tiesų, kartais atrodo labai keista, jog šiais laikais galime savaitgalio keliones susiplanuoti per kelias akimirkas. „Azuon“ programa, tiesą sakant, yra mažas keliavimo šedevras – stebuklas, talkinantis ne vienerius metus poilsiaujantiems. Jeigu dar neteko „komunikuoti“ su šia programa – išmėginkite ją ir įsitikinkite jos teikiamais privalumais.

192
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *