Poilsis gamtoje

Poilsis prie ežero puikus būdas nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės. Tokį poilsį mėgsta kiekvienas, kada galite pamiršti kasdieninius rūpesčius. Vieniems mielesnės kaimo turizmo sodybos, kiti renkasi poilsį prie vandens telkinių, treti vyksta į užsienio šalis. Ką pasirinkti priklauso nuo jūsų pomėgių, kartais ir nuo piniginės storumo. Atostogos besąlygiškai reikalingos visiems. Nepailsėjęs žmogus tampa irzlus, piktas, nepatenkintas gyvenimu, su tokiu kartais būna sunku bendrauti aplinkiniams. Norintiems sutaupyti geriausiai tiks išvyka prie ežero, tai gali trukti ir vieną dieną. Tokį poilsį galima būtų pavadinti minimaliu. Puikus pasirinkimas kaimo turizmo sodybos, jei negalite daug išlaidauti ir praleisti atostogų svetimoje šalyje. Daugelį vilioja kelionių agentūrų pasiūlymai vykti į egzotiškas šalis. Akcijų metu (paskutinės minutės pasiūlymas ar karštas pasiūlymas) išvažiuoti galite ir mokėdami nedidelius pinigus, tačiau nereikėtų pamiršti, kad ir mūsų šalyje yra daug gražių vietų, kur galima puikiai pailsėti ir papramogauti. Viena iš tokių yra “Antalieptės marios”. Tai kaimo turizmo sodyba, besipuikuojanti puikiais gamtos vaizdais. Čia galėsite paplaukioti valtimi, vandens dviračiais. Mėgstantiems pirtį yra galimybė pasikaitinti. Įrengtos šaunios tinklinio aikštelės, kur gali žaisti vaikai ir suaugusieji. Mažesniems lankytojams įrengtos sūpynės. Nuobodžiauti neteks nei mažam, nei dideliam. Kartais verta pasvarstyti kas mieliau ar poilsis už Lietuvos ribų, ar vis dėlto verta geriau pažinti savo šalį. Pamatyti nuostabias vietas, gražų kraštovaizdį, pasimėgauti lietuviškomis atostogomis.

poilsis-prie-ezeroKaimo turizmo sodyba “Antalieptės marios” nėra toli nuo sostinės (130 kilometrų), jei važiuosite iš Kauno kelias keturiasdešimčia kilometrų bus ilgesnis. Nereikės daug laiko gaišti kelionėje.Norintiems apsipirkti toli važiuoti nereikės, artimiausia parduotuvė maždaug už 2 kilometrų nuo sodybos. Nusprendus užkandžiauti gamtoje galėsite pasinaudoti laužavietėmis. Čia galima kepti kepsnius ar kitus gardėsius gamtoje. Sodyboje įrengtose aikštelėse galėsite ne tik pasigaminti skanių patiekalų, bet ir užkąsti gamtoje, tam skirti lauko baldai.

Sunku vienareikšmiškai pasakyti kas geriau, kaimo turizmo sodybos ar poilsis prie ežero. Kiekvienas renkasi sau mielesnę vietą. Mėgstantiems ramesnį bei pasyvesnį poilsį labiau vertėtų rinktis poilsį sodyboje. Čia paprastai būna mažiau lankytojų, kadangi vietų skaičius ribotas. Dažniausiai tokias vietas renkasi šeimos, kurios nori pabėgti nuo kasdienybės. Mėgstantiems šurmulį labiau tiktų poilsis prie vandens telkinių, ypač netoli didžiųjų miestų savaitgaliais renkasi nemažai žmonių. Prie ežero galite vykti ryte ir grįžti vakare į namus, kaimo turizmo sodyboje galite apsistoti kelioms dienoms.

719
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *