Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną

Pigūs skrydžiai į Londoną

Londonas – vienas iš labiausiai lietuvių lankomų užsienio miestų. Dalis tautiečių čia įsikūrė ir gyvena po kelis ar net keliasdešimt metų, dalis į šį miestą atvyksta praleisti savaitgalio, pailsėti ar paprasčiausiai apsipirkti. Pigūs skrydžiai į Londoną suteikia tokią galimybę. Londonas garsėja nepakartojamo architektūrinio stiliaus paminklais, karališkais pastatais, parkais. Kelionė į Londoną – puikus būdas susipažinti su Didžiąja Britanija. Lėktuvų bilietai nėra labai brangūs, tačiau ką reiškia išleisti gana nedidelę pinigų sumą, palyginus su įspūdžiais, kurie išliks visam gyvenimui apžiūrėjus paslaptingąją Vestminsterio abatiją, Trafalgaro aikštę, Šv. Povilo katedrą, didinguosius Bekingemo rūmus, Tauerio tiltą ir tvirtovę, Parlamento rūmus. Londonas garsus savo įžymiomis vietomis, lankytinus objektus būtų galima vardinti labai ilgai.

Tačiau, geriau viena kartą pamatyti, nei tūkstančius kartų išgirsti. Pigūs skrydžiai į Londoną siūlo nepraleisti tokios progos. „Ryanair“ ir „Wizzair“ aviakompanijų siūlomi nebrangūs lėktuvų bilietai kvieste kviečia pasinaudoti galimybe šauniai ir turiningai praleisti laiką Anglijos sostinėje.

Londonas turi 5 pagrindinius oro uostus, į kuriuos yra organizuojami „Rynair“ ir „Wizzair“ aviakompanijų skrydžiai. „Luton“ oro uostas yra įsikūręs arčiausiai Londono centro, vos apie 55 kilometrus. Kelionė į Londoną iš šio oro uosto užtrunka vos daugiau nei valandą. Bilietas autobusu iki Londono centro vienam asmeniui, priklausomai nuo paros laiko ir paklausos, kainuoja nuo 2 iki 8 svarų. Kitas Londono oro uostas, į kurį parduodami „Ryanair“ ir „Wizzair“ lėktuvų bilietai yra „Stansed“ oro uostas, įsikūręs apie 64 kilometrų atstumu nuo Londono centro. Londoną iš šio oro uosto galima pasiekti autobusu arba greituoju traukiniu. Kelionė autobusu kainuoja 2-15 svarų, trunka nuo 1,5 iki 2 valandų, kelionė traukiniu trunka tik iki 50 minučių, kelionės bilieto kaina 17 svarų. Pigūs skrydžiai į Londoną vyksta ir į kitus oro uostus, esančius pačiame Londone. Vienas iš jų yra „London City“ oro uostas, esantis rytiniame Londone, 3-ioje miesto zonoje. Kitas – „Heathrow“ oro uostas, iš kurio Londono centras metro pasiekiamas vos per 50 minučių už 4,50 svaro kainą. Skrydžiai į Londoną įmanomi ir į „Gatwick“ oro uostą, esantį 45 kilometrai nuo Londono centro.

Skrydžiai į Londoną vyksta iš Vilniaus ir Kauno oro uostų. Bilietas kainuoja nuo 133 litų vienam suaugusiam asmeniui, vaikams bilietai kainuoja pigiau. Pigūs skrydžiai į Londoną organizuojami ir iš Rygos oro uosto, bilietai suaugusiam keleiviui iš ten kainuoja nuo 125 litų. Skrydžių kainos dalis, skelbiama aviakompanijų interneto puslapiuose, neatitinka galutinės kainos, sumokamos už bilietą. Galutinę kainą sudaro oro uosto, bagažo, mokėjimų kortelių aptarnavimo mokesčiai. Registracija oro uoste paprastai baigiasi likus 45 minutėms iki skrydžio, yra taikomi rankinio bagažo dydžiui ir svoriui, gali būti kitų įvairių reikalavimų ir draudimų.

90
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *