Parduodami nauji butai Vilniuje diktuoja naujas interjero madas

Naujų būstų pasiūla iš tiesų gali nustebinti. Šiandien parduodami nauji butai Vilniuje atitinka išrankiausio pirkėjo lūkesčius – būstai įrengiami struktūriškai patogiuose mikrorajonuose, žavi savo architektūriniais sprendimais, siūlo privačias poilsio erdves ir vidinius kiemus, iki smulkmenų išpuoselėtą gyvenamąją aplinką. Naujų butų tendencijos formuoja besikeičiantį požiūrį į tradicinius namus – sparčiai populiarėja mažaaukštės statybos projektai ir kotedžai. Drauge keičiasi ir interjero tendencijos. Namų įrengime dominuoja subtili modernizmo ir klasikos sintezė, orientuota į stilingai išbaigtą, minimalistinį, tačiau jaukumą kuriantį interjerą.

Dominuojančios interjero tendencijos

Parduodami butaiPastaraisiais metais augantis dėmesys natūralumui šiais metais tapo kaip niekada aktualus. Mediena interjere užima ypatingą vietą. Medis naudojamas daugeliui skirtingų detalių: baldams, durims, grindims, stalviršiams, įvairiems buityje naudojamiems gaminiams ir dekoro elementams. Interjero ekspertai teigia, kad medis visuomet suteikia namams jaukumo ir šilumos, be to, jį lengva derinti su kitomis interjero detalėmis, ypač – modernizmo elementais, pvz., marmuro, betono ar akmens paviršiais.

Vertinantiems griežtesnę eleganciją, rekomenduojama pagalvoti apie juodo metalo, patenkančio į šių metų populiariausiųjų topus, elementus. Juodas metalas atrodys puikiai kaip baldų ar pertvarų elementas, stilingas aksesuaras ar nedidelė dekoracija. Jei metalas atrodo pernelyg šaltas pasirinkimas, dizaineriai siūlo pagalvoti ir apie praktiškus, visuomet madingus skaidraus stiklo akcentus.

Spalvų paletė siūlo neapsiriboti standartiniais sprendimais. Daug dėmesio sulaukia džiugi geltona ir ramesnė garstyčių spalva, taip pat pastaruosius metus madingiausiųjų sąraše išliekanti pilka. Galvojant apie spalvų žaismą namuose, nereikėtų ignoruoti apšvietimo. Jis turėtų būti parenkamas pagal konkrečios gyvenamosios erdvės paskirtį ir baldų išdėstymą. Be to, masyvūs, dėmesį atkreipiantys šviestuvai neretai tampa pagrindiniu kambario akcentu.

Kaip parduodami nauji butai Vilniuje prisitaiko prie gyventojų poreikių?

Nekilnojamojo turto vystytojai supranta, kad šiuolaikinis pirkėjas būstui kelia kur kas didesnius reikalavimus nei prieš dešimtmetį, todėl parduodami nauji butai Vilniuje, kaip ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, yra iki smulkmenų apgalvotas projektas, savyje apjungiantis komforto, funkcionalumo ir estetikos sprendimus.

Priklausomai nuo individualaus pasiūlymo, pirkėjai gali įsigyti tiek pilnai įrengtus, tiek dalinės apdailos būstus. Tiesa, net ir dalinė apdaila yra orientuota į estetiką, kuriant patogiai išplanuotas erdves ir kambarius, leidžiančius įgyvendinti individualius interjero sprendimus. Didelis dėmesys skiriamas vaizdui už lango, balkonui ar terasai, nepamirštant ir vidinių kiemo erdvių, apželdintų takelių, naujai įrengtų dviračių ar pasivaikščiojimo takų. NT ekspertai sutinka, kad šiuolaikinis žmogus vertina komfortišką ir stilingą gyvenimą, – ir šiandien tai yra realybė.

1172
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *