Odontologijos klinika Procesuss

Daugumai žmonių apsilankymai pas odontologą kelia nerimą ir baimę. Tačiau nėra ko jaudintis, jei pasirinkote atvykti į Šilainiuose esančią odontologijos kliniką „Procesuss“ (Žiemgalių g. 3E). Drebėti iš baimės dėl dantų prastokos būklės neleis žinojimas, jog atsidūrėte aukščiausio lygio specialistų rankose. O gydymo rezultatai neabejotinai suteiks optimizmo ir pasitikėjimo savimi jausmą.  

odontologijos klinikaDaugeliui žmonių pasirodanti skausmo baimė, nerimas dėl tik trumpalaikio pagydymo, vis dažniau skatina atidėlioti vizitus pas odontologus, tačiau po pirmojo apsilankymo būtent „Procesuss“ odontologijos klinikoje nerimas ir išgąstis dingsta. Kokybiškų paslaugų pasiūla, profesionalumas ir malonus aptarnavimas išsklaido visas baimes ir priverčia pasitikėti teikiamomis paslaugomis. Pacientai po gydymų drąsiau šypsosi, labiau pasitiki savimi ir iškilus grėsmei dėl dantų nepriekaištingos būklės niekad nedelsia ir apsilanko „Procesuss“ odontologijos klinikoje.  

Galima užtikrinti, jog kainos bei kokybės santykis tenkins net ir išrankiausius bei reikliausius klientus. Šioje odontologijos klinikoje profesionalūs odontologai po nuoseklios ir kruopščios apžiūros jums gali pasiūlyti tokias paslaugas: dantų implantaciją, dantų protezavimą , estetinį plombavimą, ortodontinį dantų gydymą breketais, endodontinį dantų gydymą mikroskopu, burnos higieną, dantų balinimą ir daugelį kitų paslaugų, kurių tik prireikia tam, jog būtų suteiktas profesionalus ir kokybiškas dantų gydymas.

2006 metais atidaryta odontologijos klinka jau septynerius metus naudoja aukščiausios kokybės bei profesionaliausias gydymo technikos priemones. Ilgametė patirtis bei nuolat gerinama paslaugų kokybė sukuria puikiausias sąlygas geriausiam dantų gydymui.

Visi peržengę „Procesuss“ klinikos durų slenkstį atsiduria jaukioje ir atpalaiduojančioje aplinkoje, malonus ir besišypsantis personalas nuslopina nerimą ir padeda pasijausti komfortabiliai. Klientams neabejotinai bus suteiktas priimtinas gydymas, atsižvelgiant į jų norus bei poreikius. Juk jūs esate svarbiausi.

Norintiems užsiregistruoti, skatintumėme nedelsti, paskubėjus ir padarius tai, kas neišvengiama galėtumėte patrumpinti gydymo trukmę taip pat sutaupyti pinigų. Registracija telefonu: (8-37) 441444 arba mob. tel. 8-68633884.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą, kuris neabejotinai taptų paskata seniai atidėliojantiems ir į sveikatą numojantiems ranka artimiesiems bei draugams. Dovanų kuponą galima įsigyti tik odontologijos klinikoje „Processus“ arba internetinėje parduotuvėje (http://odontologijosprekes.lt/preke/dovanu-kuponai/). Šiuo dovanų kuponu galima atsiskaityti už bet kokias odontologijos klinikos „Processus“ paslaugas. Dovanų kupono vertę turi pasirinkti pirkėjas. Tai gali būti 100, 200, 500, ir 1000 lt vertės.

Taigi, odontologijos klinika Kaune "Procesuss" gali suteikti nepriekaištingą šypseną ir puikią savijautą. Juk niekam nerikia priminti, kaip svarbu yra branginti ir saugoti savo sveikatą bei išvaizdą.

681
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *