Nemokamos interneto svetainės

Internetinė svetainė – tai ne tik asmenybės ar pomėgių reprezentavimas. Virtuali erdvė suteikia galimybę reklamuoti savo įmonę bei užsitikrinti žinomumą. O tai, savaime aišku, lemia ilgalaikes perspektyvas. Deja, kartais viskas atrodo pernelyg brangu. Ir visgi… Nusiminti neverta, kadangi internetinį puslapį galima gauti ir už dyką. Kitaip sakant, už ačiū.

Nemokama interneto svetainėTinklalapio kūrimą, jo priežiūros bei tobulinimo sritis galima suskirtsyti į keletą kategorijų. Tai svetainės dizainas, turinio valdymo sistema, WWW adresas ir svetainės talpinimas. Aišku, visi šie aspektai susiję su papildomomis išlaidomis. Na, o kad jų būtų išvengta, pagalbą siūlo rit.lt. Manote, kad 0 Lt už interneto svetainę yra nerealu? Ką gi, laikas keisti pažiūras ir pasitikti modernesnį rytojų (tiksliau, šiandieną). Rit.lt siūlo svetainės dizainą, turinio valdymo sistemą, WWW adresą bei svetainės talpinimą tiesiog už dyką. Negana to, nemokamas puslapis pasižymi visomis galimybėmis. Viena jų – lengvas administravimas. Akcentuojama ir tai, jog svetainė unikali bei sukuriama per trumpą laiką. Vadinasi, jokių papildomų lėšų ir laiko sąnaudų – ir vieną, ir kitą galima panaudoti reikšmingiems darbams (pavyzdžiui, turinio pildytojo ar partnerių paieškai).

Žingsniai nuosavos internetinės erdvės link greiti ir paprasti. Pirmiausia reikia užpildyti formą (joje turi būti įrašomas tinklalapio adresas bei el. paštas). Tada elektroniniu paštu atskrenda laiškas su pateiktais prisijungimui reikalingais duomenimis ir vartotojo instrukcija. Štai ir viskas – galima naudotis svetaine. Užsakymo forma taip pat demonstruoja paprastumą (galima pavadinti minimalistiškumu). Pakanka užpildyti vos tris langelius ir spustelėti mygtuką „Užsisakyti.“

Žinoma, norint pasinaudoti minėta paslauga, iškyla įvairių klausimų. Galima užbėgti jiems už akių ir šiek tiek prasitarti apie tai, kas aktualu. Labai svarbus kriterijus – internetinė svetainė atitinka SEO reikalavimus. Be to, gaunama neribota talpa nuotraukoms. Tinklalapis neapkraunamas jokiomis reklamomis, taip pat veikia ne viena, o keliomis kalbomis. Turinyje galima atvaizduoti ir paveikslėlius, ir video, naudoti serveryje esančius 100 Mb, neribotą puslapių skaičių bei turinio valdymo sistemą. Dar daugiau gerų žinių: niekas neriboja nei prekių, nei nuotraukų skaičiaus, siūlomos nemokamos konsultacijos, nereikia bijoti duomenų praradimo, kadangi yra duomenų kopijos.

Kaip teigia rit.lt, paslauga nėra nauja, tačiau labai priimtina naujai besikuriančiam verslui. Sutaupytus pinigus galima investuoti kitur, o gaunama itin patogiu valdymu pasižyminti interneto svetainė lūkesčius pateisins su kaupu. Akcentuojamas ir dar vienas aktualus punktas – SEO optimizacija. Šioje srityje taip pat viskas apgalvota – turinio optimizavimas nesukels jokių nesklandumų.

Aišku, kiekvienas klientas nori būti maksimaliai užtikrintas. Į klausimą, ar puslapis optimizuotas Google paieškai, atsakymas skamba „taip“, ar paslauga iš tiesų nemokama, atsakymas irgi teigiamas. Teigiama savybe laikomas ir lietuviškas tinklalapio valdymas, tad nustatymai labai greitai bei lengvai keičiami.

Trumpai tariant, rit.lt nemokamos internetinės svetainės paslauga – kelias į žinomesnį rytojų. Daugybė privalumų siūloma už 0 Lt, o tai savotiškas paskatinimas sutaupytus pinigus išleisti tinkamai, kad jie prisidėtų prie plėtojamos veiklos gerovės. Nesunku panašiai perfrazuoti ir paslaugos teikėjo filosofiją, kurios dėka klientams atsiranda daugiau šviesių perspektyvų.

902
5/5 ( 100% )
remiantis 3 vertinimais
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *