Naujos statybos butai Vilniuje

Ruošiatės įsigyti būstą, tačiau negalite pasirinkti, kokį rinktis: naujos ar senos statybos butą? Naujos statybos butai Vilniuje šiandien daugumai atrodo patrauklesni – jie paprastai būna dalinai įrengti, todėl galima butą įsirengti "nuo-iki" pagal savo asmeninį skonį.

Naujos statybos butai VilniujeNauji butai Vilniuje  gali būti perkami palankesnėmis sąlygomis nei senos statybos butai. Bankai daug mieliau suteikia didesnę paskolą tiems, kurie perka naujos statybos butą nei senos statybos butą. Pavyzdžiui, jei pasirenkate butą name, kuris statytas dar 1970 metais, ir imate paskolą 20 metų, 2033 metais jis tikrai nebus tokios pat vertės, kokios buvo Jums perkant. Bankai, duodami būsto paskolą, laikosi ir tam tikrų taisyklių. Pavyzdžiui, imant būsto paskolą, butas neturėtų būti senesnis nei 40 metų, kai Jūs baigsite išsimokėti už butą. Žinoma, tai nereiškia, kad būstui paskola nebus suteikiama, jei pasirinksite, pavyzdžiui, butą name, kuris statytas 1980 metais, tiesiog paskola bus suteikta mažesnė, ir Jums gali tekti sumokėti didesnį pradinį įnašą. Tuo tapu naujos statybos butai Vilniuje gali būti perkami palankesnėmis sąlygomis, ir Jums gali tekti sumokėti tik 15 procentų būsto kainos. Žinoma, tai taip pat gali atrodyti gana didelė suma, tačiau ją susitaupyti tikrai įmanoma.

Nauji butai Vilniuje turi nemažai privalumų: patogus susisiekimas, didesnės automobilių stovėjimo aikštelės, naujai įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir taip toliau. Kartais, įsigijus būstą naujai statome rajone, susisiekimas kurį laiką gali būti prastas, tačiau ši problema išsisprendžia su laiku. Na, ir dar vienas minusas, jei naujame name butą nusiperkate vieni pirmųjų – Jus gali trikdyti kaimynų daromas remontas. Tačiau tuo, minusai ir baigiasi. Jums neteks  susidurti su sienas graužiančiu pelėsiu, dėl avarijų dingstančiu karštu vandeniu, gendančiu liftu ir panašiai. Kadangi namas bus neseniai pastatytas, taigi, su tokiais gedimais susidurti tikrai mažesnė tikimybė. Nauji butai Vilniuje taip pat ir leidžia sutaupyti – šildymo sąskaitos ženkliai mažesnės nei senos statybos butų, taigi, jei ir  sumokėsite daugiau už patį butą, tačiau tai su laiku atsipirks. Galbūt – ir su kaupu.

Naujos statybos butai Vilniuje taip pat gali būti perkami ir nuomai – kiekvieną rudenį į Vilnių atvyksta vis daugiau studentų, ieškančių išsinuomoti butą, taigi, perkant butą sostinėje tikrai būsite užtikrinti, kad bute kažkas gyvens, ir iš to galite gauti nemažai pelno.

831
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *