Ruošiamės atostogų sezonui ir renkamės maudymosi kostiumėlį

Artėjant ir jau atėjus vasarai, kiekviena moteris ir mergina nori pasijusti paplūdimio deive. Taigi norint būti tobulos figūros, reikia pasirūpinti tuo iš anksto, o ne paskutinę dieną prieš atostogas. Jei per žiemą priaugote vieną kitą kilogramą, teks imtis priemonių ir papildomo svorio atsisakyti. Alinančių dietų imtis tikrai neverta: pakaks sveikiau maitinti, valgyti daug vaisių ir daržovių, sportuoti. Didelis dailiosios lyties atstovių priešas – celiulitas. Geriausia, norint ko atsikratyti, taikyti kompleksines priemones: maudytis po kontrastiniu dušu, kasdien daryti masažus, tepti anticeliulitiniu kremu ir pan. Greitų rezultatų tikėtis neverta, nes pokyčiai pradeda matytis tik po maždaug mėnesio. Tačiau jei patingėjote sportuoti ir sveikai maitintis – ne bėda, nes figūros trūkumus padeda užmaskuoti ir tinkamai pasirinkta paplūdimio apranga.

maudymosi-kostiumėliaiKai jau visa lieknėjimo arba ruošimosi vasarai bent morališkai programa įgyvendinta, pats metas pagalvoti apie paplūdimio drabužėlius. Be abejonės, jos sąrašo viršuje – maudymosi kostiumėliai. Jie gaminami pačių įvairiausių spalvų, įvairių raštų. Lieknesnėms moterims tinkami bet koki kostiumėliai, tuo tarpu apvalutės merginos turėtų pagalvoti, kaip tinkamiau paslėpti savo figūros netobulumus. Joms geriau tinka mažiau atviri maudymosi kostiumai. Jokiu būdu nereikėtų bandyti įsisprausti į per mažą maudymosi kostiumėlį, nes riebaliukai tik išlys pro kraštelius ir vaizdas bus tikrai nekoks.

Jei riebaliukai nusėdo ant pilvo, geriausia rinktis vientisą maudymosi kostiumėlį. Jei jūsų figūra – kriaušės formos ir nesididžiuojate pernelyg plačiais savo klubais, rinkitės maudymosi kostiumėlį, išryškinantį jūsų krūtinę. Tuo tarpu geriausia kelnaites rinktis juodos ar kitos neutralios spalvos, kitaip tariant, kad nekristų į akis. Apkūnesnės merginos paplūdimyje gali apsigobti dailia paplūdimio skara ar skraiste – nereikės gėdytis dėl savo netobulos figūros. Beje, nevertėtų pamiršti ir kitų aksesuarų: gražios paplūdimio rankinės, skrybėlės ar kepuraitės, stilingų akinių nuo saulės ir, be abejo, dailų paplūdimio šlepečių – kad kaitrus smėliukas nenudegintų padų. Jei krūtinė pernelyg maža, geriausia trinktis maudymosi kostiumėlį su pakietinimu, kuris vizualiai krūtinę padidins.

Nuo vasaros karščių neatskiriami ir lengvučiai chalatai. Kiekvienai moteriai tiesiog privaloma turėti seksualų gundantį trumputį chalatėlį, kuris tiks tiek rytais, tiek apsivilkti grįžus iš darbo. Beje, chalato nereikėtų pamiršti ir vykstant atostogų: jis puikiai pravers išėjus iš dušo. Šiuolaikiniai chalatai – labai švelnūs, jaukūs, patogūs, pagaminti iš kokybiškų audinių, taigi juos drąsiai galima dėvėti bet kuriuo metų laiku – tereikia pasirinkti tinkamą variantą.

630
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *