Pigūs lėktuvo bilietai: dar paprasčiau aplankyti norimas šalis

Kelionės – daugumos žmonių aistra, o kai kurių – net ir gyvenimo būdas. Na, o kaip nekeliauti, kai lėktuvo bilietai tokie pigūs? Tai – puiki galimybė ne tik aplankyti savo svajonių šalis, bet ir užsienyje gyvenančius giminaičius bei artimus draugus. Kartais to padaryti vis nepavyksta, tačiau atpigus lėktuvo bilietams to nepadaryti būtų tiesiog nuodėmė.

lėktuvo bilietaiVienas geriausių kelionių pasiūlymų – vadinama "paskutinė minutė", Tai – paslaugų paketas, į kurį dažniausiai įeina skrydis lėktuvu, apgyvendinimas viešbutyje bei pervežimas iki jo bei atgal, kartais – ir maitinimas. Pasiūlymas, į kurį įeina ir maitinimas: pusryčiai, pietūs ir vakarienė bei gėrimai paprastai vadinama "viskas įskaičiuota". Kartais į paslaugų paketą įeina ir įvairios pramogos bei išvykos. Nusipirkus tokį paslaugų paketą praktiškai nereikia niekuo rūpintis, o puikios atostogos garantuotos.

Vis dėlto, kai kuriems žmonėms patinka keliauti savarankiškai, todėl jie mieliau dairosi skrydžių ir apgyvendinimo atskirai. Kai kurie mėgsta atvykus į svečias šalis išsinuomoti automobilį, taigi, nuvykti iš oro uosto į viešbutį bei atgal įmanoma ir savarankiškai. Įvairių skrydžių bendrovių siūlomi pigūs lėktuvo bilietai gali būti perkami atskirai ir galima savarankiškai pasiieškoti norimo viešbučio, kuris gali būti ir arčiau, ir toliau nuo oro uosto. Kelionių organizatoriai kartais siūlo visai nedidelį viešbučių pasirinkimą, todėl, jei norisi kažko kito, galima viešbučio pasiieškoti atskirai, tačiau tai gana retai būna pigiau nei perkant paslaugų paketą iš kelionių organizatoriaus.

Taip pat atskirai lėktuvo bilietai gali būti perkami atskirai, jei norite aplankyti draugus ar giminaičius svečiose šalyse. Jei būsite apgyvendinti pas juos svečiuose, Jums nereikės ieškotis viešbučio, taigi, kelionė tikrai atsieis pigiai. Lėktuvo bilietai paprastai  pabrangsta prieš šventes, todėl patartina keliauti dar prieš Kalėdas ar Naujuosius metus.

Jei norite sutikti šventes svečiose šalyse, kelionių organizatoriai kasmet pateikia patrauklių pasiūlymų praleisti savaitgalį ar ilgesnį laiko tarpą svečiose šalyse. Daug emigrantų skundžiasi, kad lėktuvo bilietai iš Londono į Lietuvą prieš pat Kalėdas kainuoja gana brangiai, o savo artimuosius aplankyti norisi, todėl norintiems sutaupyti patartina į gimtinę grįžti rudenį, pavasarį ar vasarą, kada lėktuvo bilietai kainuoja pigiau, kartais pasiūlymai būna tikrai patrauklūs, ir lėktuvo bilietai kainuoja dar mažiau nei 150 litų, įskaitant visus oro uosto mokesčius. Pasinaudokite galimybe keliauti pigiau!

829
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *