Kreditas nuo 18 metų

Esi jaunas žmogus, vis dar gyvenantis su tėvais? Ar gali pasigirti, kad tavo tėvai – šiuolaikiški, lankstūs ir suprantantys tavo poreikius? Jei taip, tau labai pasisekė! Jei ne, tu labai panašus į daugelį savo bendraamžių.

Kreditas nuo 18 metų

Kreditas nuo 18 metų

Deja, taip jau kartais nutinka, kad tėvai mano, jog jų atžaloms užtenka minimalių jų poreikių patenkinimo, t.y. jie savo vaikams suteikia būstą, gamina valgyti, duoda truputį kišenpinigių ir viskas. O juk norisi, kad mobilusis telefonas nebūtų 10 metų senumo, norisi ir apsirengti ne prasčiau nei klasės draugai, norisi su draugais į kavinę ar filmą nueiti. Visam tam reikia pinigų. Bet iš kur jų gauti?

Kadangi mūsų dienomis kreditai yra taip stipriai reklamuojami, dažnas paauglys yra susidomėjęs šia paslauga. Bet yra viena sąlyga, apie kurią ne kiekvienas yra girdėjęs – „kreditas nuo 18 metų“. Kitaip tariant, kreditas yra suteikiamas tik pilnamečiams asmenims.

Taigi, jei tau 16 metų ir tu labai nori naujos suknelės, pagalvok, kokios yra kitos alternatyvos, iš kur galėtum gauti pinigų. Gal galėtum susirasti kokį nesudėtingą darbelį? Pavyzdžiui, prižiūrėti kaimynų vaiką ar pavedžioti jų šunį? Padėti jaunesniems vaikams išspręsti namų darbus? Parduoti savo pagamintus auskarus? Kad ir kaip ten bebūtų, išeitys yra dvi: pinigų uždirbti (ar gauti jų kitais būdais, pavyzdžiui, paprašyti močiutės) arba susitaikyti su esamu „finansiniu nepritekliumi“.

Žinoma, jei tu esi pilnametis ir žinai, kad kreditas nuo 18 metų jau yra suteikiamas, šia paslauga gali pasinaudoti. Bet nepamiršk, kad esi suaugęs žmogus, kuris turi ne tik teises, bet ir pareigas. Tad prieš skolindamasis pinigų apgalvok, ar juos galėsi grąžinti. Juk nenori užkrauti šios naštos tėvams? Neabejojame, jog tokiu atveju tavo finansinė padėtis ne tik nepagerėtų, bet ir pablogėtų, nes tėvai pasiskolintus pinigus išskaičiuotų iš tavo kišenpinigių.

Beje, reikėtų nepamiršti, kad amžius – tik viena iš kredito gavimo sąlygų. Kreditas nuo 18 metų jau yra suteikiamas, bet paprastai yra reikalaujama, kad asmuo gautų pastovias pajamas. Tad, jei gyveni iš tėvų kišenės, ir tau neužtenka jų duodamų pinigų, pirmiausia reikės pagalvoti apie tai, kaip rasti nors ir menkai apmokamą ar ne pilno etato darbą, o tik tada naudotis tokiomis privilegijomis, kaip kreditas nuo 18 metų.

23
5/5 ( 100% )
remiantis 1 vertinimu
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *