Kreditai – dažniausiai užduodami klausimai

Kartais nutinka taip, kad pinigų reikia nedelsiant, ir tenka ieškoti, iš kur būtų galima pasiskolinti, ir, pageidautina, kad pinigai pasiektų gavėją kuo greičiau. Viena geriausių išeičių – tai kreditai, kurie gali būti suteikiami per labai trumpą laiką, tiesiog užpildžius paraišką internetu. Apie greituosius kreditus sklando įvairiausių gandų, kurie kartais būna ir neigiami, taigi, kaip viskas yra? Pateiksime dažniausiai užduodamus klausimus bei atsakymus.

kreditaiAr kreditai gali būti suteikiami visiems? Paprastai greitieji kreditai suteikiami pilnamečiams asmenims,gaunantiems pastovias pajamas ir kurie neturi pradelstų įsiskolinimų. Jei turite pasiėmę paskolą, pavyzdžiui, būstui ar automobiliui, jums vis tiek gali būti suteiktas kreditas, tačiau, jei turite pradelstų įsiskolinimų, kredito gauti nepavyks.

Kiek kainuoja pasiimti kreditą? Tai paprastai priklauso nuo norimos pasiskolinti sumos ir laikotarpio, per kurį įsipareigojate kreditą grąžinti. Jei imate kreditą dviems savaitėms, jis kainuos pigiau nei skolintis mėnesiui arba dar ilgesniam laikui. Skolinantis pirmą kartą greitieji kreditai gali būti suteikiami itin palankiomis sąlygomis.

Ką daryti, norint pasiskolinti? Jums reikės užsiregistruoti įmonės puslapyje, pasirinkti norimą pasiskolinti kredito dydį ir užpildyti paraišką. Apie tai, ar jums bus suteiktas kreditas, būsite informuoti telefonu arba elektroniniupaštu?

Kaip grąžinti kreditą? Tai galite padaryti internetu, pervedant į banko sąskaitą reikalingą sumą arba tai galite padaryti ir ne internetu, pavyzdžiui, spaudos kioskuose, per terminalą ar maisto prekių parduotuvių kasose. Kiekvienas pasirenka sau patogiausią būdą paskolą grąžinti – svarbu tik pasidomėti iš anksto, kaip galima bus grąžinti kreditą.

Jei man skaičiuojami delspinigiai, kaip sužinoti, kiek man reikės sumokėti? Tai padaryti labai paprasta – registruodamiesi susikursite savo paskyrą, kurioje galėsite matyti , kiek esate skolingi, taigi, tokių neaiškumų neturėtų kilti.

Per kiek laiko gali būti suteikiamas kreditas? Jei paraišką užpildysite bendrovės darbo metu, pinigai jus pasieks per 15-20 minučių, jei, žinoma, paskola jums bus suteikta.

Ką daryti, jei nepavyksta kreditą grąžinti laiku? Jūs galite atidėti mokėjimo terminą vienam mėnesiui, sumokant reikalingą sumą. Jei mokėjimo terminą atidėsite, jums nebus skaičiuojamos palūkanos. Jei mokėjimo termino nepratęsite, jums bus skaičiuojamos palūkanos, ir jei vėluosite sumokėti įmoką, būsite įtraukti ir į skolininkų bazę, taigi, prieš skolinantis įvertinkite savo galimybes grąžinti norimą pasiskolinti sumą.

911
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *