Kokie kriterijai svarbūs ieškant buto Vilniuje?

Naujo buto paieškos Lietuvos sostinėje nėra paprastos, nes čia yra didelė butų pasiūla. Ypatingai surasti tinkamą, kai naujas būstas Vilniuje ieškomas populiariuose rajonuose. Dėl to, kai kurie pirkėjai išplečia paieškos kriterijus ir renkasi ne tik pagal rajono ar gatvės populiarumą, o pagal kitus svarbius kriterijus.

Būstai VilniujePatys svarbiausi buto paieškos kriterijai: kaina ir vieta. Beje, nuo vietos didžiąja dalimi priklauso ir kaina, nes prestižinės vietos savaime pakelia kainų kartelę. Taigi, rinkdamiesi gerai pagalvokite, kurioje miesto dalyje norite gyventi ir už, kiek pinigų galite pirkti butą. Nors kartais bandoma rinktis tik pagal kainą, tačiau reikia žinoti, kad netinkamoje vietoje įsigytas butas netrukus pradės nebeteikti džiaugsmo, nors ir bus už jį sumokėta mažiau. Jeigu bus priešingas variantas, kuomet kaina didelė, o butas labai geroje vietoje, tai nors ir iš pradžių bus gailima pinigų, nes suma bus didesnė, tačiau netrukus pirkėjai pradeda džiaugtis savo sprendimu, nes gyventi tinkamoje vietoje, kuri patogi gyvenimui, yra svarbu, o sutaupyti pinigai netrukus neteiks džiaugsmo. Taigi, verčiau imti didesnę paskolos sumą būstui arba pataupyti pinigus, bet pirkti tik toje vietoje, kurioje norite gyventi.

Ieškant buto surandami naujos ir senos statybos butai. Kuris butas jums tinkamas? Tai priklauso ir nuo galimos mokėti pinigų sumos, ir nuo vietos, kurioje jis stovi, ir nuo pirkėjo lūkesčių bei įsitikinimų. Jeigu jums svarbu, kad butas būtų itin šiltas ir šiuolaikiškas, tai be abejo reikia rinktis naują statybą. Tik naujas būstas Vilniuje bus kokybiškai apšiltintas, kas reiškia ir mažesnes išlaidas šildymo sezono metu bei šiuolaikiškas. Norintys gyventi jau senai pastatytame name, nes tai gali būti vienintelis pasirinkimas tam tikruose miesto rajonuose arba galvojantys, kad tai patikima statyba, turi rinktis senos statybos butą. Tokie butai stovi jau ne vieną dešimtmetį, tačiau reikia žinoti, kad šildymo sąskaitos bus didesnės, nes namai ne taip gerai apšiltinti ir tikriausiai reiks remontą šiuolaikišką padaryti, o tai kainuos papildomai pinigų.

Buto pirkimas gali būti labai paprastas. Tereikia gerai pagalvoti, kurioje vietoje ir už kokią pinigų sumą galite ar norite pirkti butą. Atminkite, kad geras butas, kuris yra geroje vietoje, visuomet kainuos brangiau, nei analogiškas, tik prastame rajone, todėl investuokite didesnę sumą pinigų, kad netektų vėliau gailėtis savo sprendimo dėl sutaupytų pinigų.

1160
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *