Keltas

Daugumai mūsų atostogos visų pirma asocijuojasi su kelionėmis. O kaip gi kitaip, juk turint daugiau laisvo laiko, norisi pakeisti aplinką ir pamatyti ką nors naujo. Taigi, gana dažnai pasvarstoma, kokią atostogų kryptį pasirinkti šįkart ir kokį keliavimo būdą pasirinkti? Pasirinkimo laisvė tikrai labai plati: nusigauti į tam tikras šalis gali padėti lengvasis automobilis, traukinys, autobusas, lėktuvas, o taip pat ir keltas. Iš Klaipėdos keltu galima nukeliauti į Švediją arba Vokietiją praktiškai kiekvieną dieną, taigi, galima pasirinkti tinkamiausią datą kelionei.

KeltasKeltu gana dažnai keliaujama dėl to, kad į keltą galima pasiimti nuosavą automobilį. Nors tai kainuoja papildomai, tačiau šis pasirinkimas yra itin patogus: nuvykus į svečią šalį nereikia sukti galvos dėl transporto, ir visur galima nuvykti nuosavu automobiliu. Jums nereikės nuomotis automobilio, taigi, pinigai, išleisti gabenant automobilį, tikrai atsipirks. Jei nuspręsite aplankyti Safari parką, jums nereikės nuomotis džipo, nes čia galėsite važinėti nuosavu automobiliu.

Keltų bilietai gali būti užsakomi ir apmokami internetu, todėl tai itin patogu taupantiems savo brangų laiką. užsakydami keltų bilietus galėsite pasirinkti norim vietų tipą, taip pat ir maitinimą. Jei keliausite su nuosavu automobiliu, taip pat tą galėsite pasirinkti internetu. Užtruksite vos keletą minučių, kol užsakysite ir apmokėsite bilietus.

Ruošiantis kelionei jums nereikės sverti savo lagamino, nes jo svoris nėra ribojamas. Kad kelionė neprailgtų, galėsite pasirinkti tiek daiktų, kiek jums gali prireikti kelionėje, ir nesijaudinti, kad viršysite leistiną bagažo svorį.

Gyvūnėlių mylėtojams gana dažnai tenka sukti galvą, kur palikti savo augintinį, kai vykstama į svečias šalis. Keliaujant keltu tokios problemos nebeliks, nes kartu galėsite pasiimti ir savo augintinį. Svarbu tai, kad jis turėtų mikročipą ir skiepų pažymėjimą.

Taigi, keltas tikrai turi nemažai privalumų. Jei dar neišbandėte šio keliavimo būdo, per kitas atostogas būtinai tai išmėginkite: įsitikinsite, kad tokiu būdu keliauti tikrai paprasta ir patogu, be to, su savimi galėsite turėti visus jums reikalingus daiktus, nuosavą automobilį, jei be jo sunkiai įsivaizduojate keliones, o taip pat galėsite pasiimti ir savo augintinį, kuriam neteks liūdėti likus vienam namuose.

928
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *