Kaip išsirinkti floristė

Gėlės – tai bet kurios šventės pagrindinis akcentas. Nesvarbu ar eisite į gimtadieni, švęsite Valentino dieną, o galbūt žengsite prie altoriaus – nuostabi gėlių puokštė gali ne tik papuošti jus bei aplinką, bet ir suteikti neprilygstamo žavesio. Niekam ne paslaptis, jog šiais laikais gėlių pasirinkimas yra itin gausus, tačiau kompozicijos unikalumas dažniausiai priklauso nuo floristės. Taigi, jei svarstote, kuris gėlių salonas Vilniuje galėtų sukurti išskirtinę puokštę jums ar jūsų šventei, štai keletas naudingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį.

Neretai manoma, jog gera floristė Vilniuje tai savaime suprantamas dalykas, mat sostinėje apstu kvalifikuotų specialistų. Visgi, renkantis žmogų, kuris kurs nuotakos puokštę nesinori rizikuoti. Tokiu atveju derėtų gerai pasidomėti visais veikiančiais salonais bei peržiūrėti jų darbus. Bene kiekvienas gėlių salonas Vilniuje turi savo internetinę svetainę, kurioje publikuoja išskirtiniausius darbus. Joje galite rasti įvairioms progoms sukurtas puokštes ir taip susidaryti nuomonę apie salono floristes. Taigi, jei norite būti tikri, jog liksite patenkinti sukurta puokšte jūsų šventei, pasidomėkite įvairių salonų darbais, tai gali būti jūsų raktas į apsisprendimą.

Žinoma, darbo kokybė ir gebėjimas kas kart sukurti šį tą naujo bei unikalaus – milžiniškas privalumas, tačiau ne vienintelis aspektas, pagal kurį verta rinktis floristą. Jei ieškote, kuris gėlių salonas Vilniuje galėtų sukurti jūsų normą kompoziciją, greičiausiai jau turite keletą minčių, kaip pastaroji turėtų atrodyti. Taigi, ieškodami gėlių salono, atkreipkite dėmesį ir į tai, ar darbuotojai yra pasiryžę pildyti jūsų norus bei užgaidas, mat ne kiekviena floristė Vilniuje gebės prisitaikyti prie jūsų idėjų bei suteikti joms pavidalą.

Taip pat, ieškodami kūrybingo specialisto, nebijokite klausti patarimų. Iš lūpų į lūpas sklindančios rekomendacijos – tai bene geriausia ir patikimiausia reklama, kurios gali pavydėti bet kuris specialistas. Jei ieškote išskirtinės puokštės, paklauskite savo šeimos narių ar draugų, kurie neseniai naudojosi panašiomis paslaugomis, patarimų. Galbūt jie parekomenduos, kuri floristė Vilniuje ne tik išmano savo amatą bet ir visa tai atlieka už patrauklias kainas? Nepamirškite, jog dažniausiai geri specialistai slepiasi ne po skambiais gėlių salonų pavadinimais, o po išskirtiniais darbais.

Galiausiai – salono teikiamos paslaugos. Tai taip pat pasirinkimui svarbus aspektas. Neretai gėlių pristatymas į namus suprantamas kaip savaime suprantama paslauga, tačiau taip yra ne visada. Kai kurie gėlių salonai teikia tik gėlių pardavimo bei kompozicijų kūrimo paslaugas, na o užsisakius vieną jų tenka atvykti į saloną bei atsiimti sutartą prekę. Taigi, jei manote, jog turėsite tam laiko – tai neturėtų būti kliūtis. Visgi, yra tam tikrų progų bei renginių, kai nėra galimybės nuvykti atsiimti prekę, tokiu atveju gėlių pristatymas į namus yra išties didelė pagalba. Žinoma, ši paslauga gali būti mokama, tad prieš susitardami nepamirškite išsiaiškinti jums aktualių salono darbo sąlygų.

Vilniuje yra vienas laiko patikrintas gėlių salonas – „Inesa“ kuris randasi Rudaminoje, prie IKI parduotuvės. Šis gėlių salonas siūlo gėlių pristatymo paslaugą visame Vilniuje ir net už jo ribų. Tai pat šis salonas puikiai tinkai jei ruošiatės vestuvėms ir nežinoti kokias puokštės išsirinkt. Floristikos specialistai jūms patars ir išrinks jūms labiausiai tinkančias gelės. Šio salono tinklapis : http://www.inesafloriste.lt

462
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *