Įtempiamų lubų privalumai ir trūkumai

Vis dažniau pasirenkamos įtempiamos lubos, todėl norint pasirinkti šį lubų apdailos variantą, reikia žinoti, ne tik, kokia yra itempiamu lubu kaina, bet ir, kokie jos privalumai ir trūkumai. Renkantis lubas, reikia sužinoti svarbiausius niuansus ir tuomet bus lengviau nuspręsti ar tokios lubos jums tinkamos, ar ne.

Lubų įrengimasJeigu jums rūpi jūsų sveikata, tai tikriausiai rūpinatės ir medžiagomis, kuriomis įsirengiate namus. Įtempiamų lubų medžiagos yra saugios naudojimui. Pati plėvelė yra pagaminta iš polivinilchlorido. Galima tik paminėti, kad iš šios medžiagos yra gaminami vaikams skirti žaislai. Tiesa, reikia būti budriems ir įsitikinti, kad įtempiamos lubos yra originalios, o ne klastotė, kuri neturi saugumo sertifikatų. Galima paminėti ir vieną iš tokių lubų trūkumų. Dažniausi trūkumai dėl kokybės susiję būtent su tuo, kad perkamos neoriginalios įtempiamos lubos, o klastotės, kurios neatitinka nei kokybės, nei saugumo reikalavimų. Norint išvengti tokių trūkumų, reikia pirkti tik originalias įtempiamas lubas.

Didelis privalumas – įtempiamos lubos yra tinkamos drėgnoms patalpoms, pavyzdžiui, vonios kambariui. Pardavėjai netgi įvardina kitą su tuo susijusį privalumą – užliejus patalpą iš viršaus, įtempiamos lubos sulaikys vandenį ilgą laiką, o jūs per tą laiką spėsite likviduoti padarinius. Taip pat prie privalumų galima priskirti ir lengvą priežiūrą. Tokių lubų tarnavimo laikas siekia 15 metų. Priežiūra taip pat paprasta. Jums tereiks karts nuo karto pavalyti drėgna šluoste arba, jei bus dėmių, tai galima naudoti paprasčiausią langams skirtą valiklį, kurio sudėtyje nėra spirito.

Įtempiamų lubų didelis privalumas susijęs su tuo, kad galima lengvai ir greitai paslėpti įvairius trūkumus. Pavyzdžiui, jei lubos labai nelygios ar linkusios trūkinėti, tai tokios lubos bus geras pasirinkimas, nes tokia plėvelė bus įtempiama ir jokių nelygumų ar kitų defektų nesimatys. Lubos atrodys idealiai lygios. Montavimas tokių lubų taip pat labai greitas. Ne mažiau svarbesnis klausimas susijęs su tuo, kokia yra itempiamu lubu kaina. Kadangi tai greitai montuojamos lubos, kurių darbai trunka maždaug iki penkių darbo valandų, tai ir montavimo kaina nebus didelė. Tai privalumas, kurį dažnai įvardina pirkėjai, nes lyginant su kitomis lubų dangomis, ši yra daug pigesnis pasirinkimas.

Prie trūkumų galima paminėti tai, kad didelėse patalpose bus matomos jungimo žymės. Žinoma, tai sandari ir nekvėpuojanti medžiaga. Vis dėl to, privalumų yra kur kas daugiau, nei trūkumų. Tikriausiai tai ir yra pagrindinė jų populiarumo priežastis.

1151
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *