Hyundai atstovai „Autoaljansas“ pristato Hyundai i40

„Hyundai“ – tai Pietų Korėjoje gaminami automobiliai, kuriuose Lietuvoje pristato įmonė „Autoaljansas“. Hyundai gamintojai  pastaraisiais metais ėmė gaminti kokybiškus ir patvarius, šiuolaikinių vairuotojų poreikius užtikrinančius visureigius. Tokie automobiliai tapo tiek tolimų, tiek ir artimesnių kelionių kompanionais. Hyundai visureigiai puikiai rieda tiek bekele, tiek ir asfaltuotu keliu bei kaimo žvyrkelių keliukais. Naujųjų visureigių varikliai yra galingi, tačiau ganėtinai taupūs – norint nuvažiuoti 100 kilometrų, prireiks vos 7-8 litrų degalų. Beje, užtikrinamas neribotas lankstumas: žmonės gali rinktis 5 arba 7 vietų visureigius, automobilius arba su mechaninėmis, arba su automatinėmis pavarų dėžėmis. Gamintojai padidino automobilio saloną, tad nuo šiol kelionės tapo dar patogesnės ir komfortiškesnės.

Hyundai i40

Hyundai i40

Šiemet „Autoaljansas“ pristato ir naująjį Huyndai I40. Tai elegantiškas sedanas, papildytas sportinio stiliaus grakščiomis linijomis. Visai neseniai rinkoje pasirodęs automobilis ne tik papildo ankstesnius Hyundai modelius, bet juos ir gerokai pralenkia. Pirmiausia pralenkia savo kokybe ir saugumu, kuris yra tiesiog būtinas XXI amžiaus žmogui. Naujajame I40 įmontuojamas galingas variklis, kuris, beje, dirba itin tyliai, todėl salone variklis beveik negirdimas. Gamintojai, ilgai tyrinėdami automobilių rinką, I40 sukonstravo labai funkcionalų, erdvų, stilingą, papildytą išskirtinai pažangiomis technologijomis. Kaip žinia, Korėjoje, Japonijoje ir kitose Azijos šalyse pagaminti automobiliai yra bene moderniausi ir visuomet aprūpinti naujausia technika bei technologijomis.

Geriausiai Hyundai I40 savybes pajusite išvažiavę į greitkelį: automobilis rieda be galo minkštai, tik tokiame kelyje geriausiai atsiskleidžia jo eksploatacinės savybės. Netruksite pajusti ir patogaus salono privalumus. Toks automobilis ir vėl tęsia modernistinę koncepciją, labiausiai žavinčią europiečius. Grakščios kėbulo linijos automobiliui suteikia sportišką ir jaunatvišką išvaizdą. „Autoaljansas“ atstovai teigia, kad šis automobilis – vienas taupiausių pastaraisiais metais išleistų modelių. Naujasis Hyundai I40 modelis patobulintas, kad sėdėti patogu būtų ne tik vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui, bet ir galinėse sėdynėse įsitaisiusiems pakeleiviams. Jų kojoms palikta išties daug erdvės. Automobilį pamėgs ir tie, kurie dažnai keliauja, nes bagažinėje sutilps ne tik lagaminai, bet ir dar daugiau kelionei reikiamų daiktų.

Daugiau dėmesio įdėta ir Hyundai i40 dekorui: naujojo modelio automobilio sėdynės aptrauktos kokybišku audiniu. Žinoma, galima rinktis ir oda aptrauktas sėdynes – kaip tik naujasis savininkas pageidauja. Vairuotojo sėdynė reguliuojama elektra. Automobilis pritaikytas lietuviškajam klimatui: priekinėse sėdynėse integruoti sėdynių šildytuvai. „Autoaljansas“ teigia, kad Hyundai i40 modelio bagažo skyriuje sutilps iki 525 litrų talpos krovinys. Patogiau išdėstytas ir prietaisų skydelis, o pagrindiniai reguliatoriai išdėstyti tiesiog ant vairaračio – vairuotojui nereikia blaškytis, nes viskas yra tiesiog po ranka. Be to, naujasis Hyundai i40 kur kas mažiau teršia orą išmetamosiomis dujomis, tad, be visų išvardytųjų privalumų, yra dar ir draugiškas aplinkai.

348
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *