Hostingas, sms hostingas

Hostingas

SMS hostingas

Hostingo paslaugos yra būtinos kiekvienam žmogui, turinčiam savo tinklapį ir norinčiam jį laikyti pasiekiamą visam pasauliui naršyti. Tad be jokios abejonės, yra daug hostingo įmonių, konkuruojančių tarpusavyje ir turinčių nemažai resursų bet kokiems tinklapiams – net ir itin dideliems, pavyzdžiui, muzikiniams portalams. Juk patalpinti muzikinį portalą yra labai sunku, kadangi kiekviena daina užima bent tris megabaitus. Hostingas laikomas kokybišku būtent tada, kai jis gali išlaikyti didelius tinklapius, reikalaujančius daug resursų.

Dabar yra sukurta dar patogesnė hostingo versija – tai web hostingas. Jis yra ypatingas tuo, jog galite prasitęsti savo hostingo galiojimą arba tiesiog pasikeisti planą bet kada, tiesiog išsiuntę sms žinutę. Tai, žinoma, nėra dar visi patogumai. Sms žinute turėsite galimybę ir nusipirkti naują domeną, jei tas hostingas leidžia šią paslaugą. Tačiau verta jus nuraminti, kad bet kuris rimtas hostingas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje siūlo ir domenų įsigijimo paslaugas.

Žinoma, hostingas yra toks dalykas, kurį galima surasti ir visiškai nemokamai, tačiau jeigu kuriate tikrai rimtą tinklapį, kuris bus orientuotas į verslą, tuomet nemokamas hostingas jums tikrai nebus tinkamiausias variantas. Sms hostingas yra puikus tuo, kad jūs pats esate savo šeimininkas – susimokate bet kada iš savo telefono sąskaitos, keičiate planus pagal savo poreikius, gaunate visas svarbiausias savitarnos ypatybes. Žinoma, jei norėsite gero klientų aptarnavimo, tai turbūt arba jo išvis negausite, arba gausite negreitai, kadangi sms hostingas yra labiau savitarnos paslauga, tad skirta tiems žmonėms, kurie gerai gaudosi hostinge ir patys administruoja savo tinklapius.

Nepaisant to, visada yra galimybė užsisakyti tinklapių administravimo paslaugas iš tos pačios hostingo įmonės, pas kurią talpinate savo tinklapius. Jeigu neturite laiko arba norite, kad jūsų tinklapius nuolat stebėtų profesionalų akys, galite užsisakyti administravimo paslaugą visai nebrangiai ir gauti dar didesnę nuolaidą, kadangi jau esate tos hostingo įmonės klientas. Sms hostingas yra puiki paslauga, leisianti jums patogiai atsiskaityti už jums suteiktas svetainių talpinimo paslaugas.

119
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *