Gerbūvio darbų rūšys

UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ – įmonė, užsiimanti įvairiais gerbūvio darbais. Gerbūvio darbai yra dažniausiai įvardijami kaip žemės kasimo darbai, tvenkinių kasimas, žemės lyginimas, sklypo formavimas, griovimo darbai, ekskavatorių bei statybinės technikos nuoma, vandens gręžiniai.

Gerbūvio darbaiŽemės darbai gali būti įvairūs: tvenkinių ir prūdų kasimas, šlaitavimas, sklypų formavimas, vandens gręžiniai, žemės kasimas ir lyginimas, rezervuarų kasimas, kelių tiesimas ir pan. Gerbūvio darbais užsiimančios įmonės dažniausiai nemokamai konsultuoja klientus ir atvyksta į būsimą darbo vietą. Yra naudojama aukščiausios klasės technika, todėl „Dzūkijos tvenkinių“ įmonė yra pelniusi klientų pasitikėjimą ir tik teigiamus vertinimus. Darbai yra atliekami greitai, profesionaliai ir kokybiškai. Turėdama ilgametę patirtį UAB „Dzūkijos tvenkiniai“ užtikrina švarią aplinką ir vandens kokybę, jei yra pasirenkama tvenkinių ar prūdų valymo paslauga. Tvenkiniai sodybai ir jos aplinkai suteikia jaukumo, taip pat gyventojams leidžia kūrybiškai į tai pažvelgti ir atskleisti savo idėjas.

Įmonės atliekami žemės lyginimo darbai yra visuomet atsižvelgiami į klientų pageidavimus. Žinoma, jog geriausius sprendimus jums padės priimti specialistai, ypač jeigu kyla klausimų dėl pylimų supylimo, šlaitavimo ar įvažiavimų įrengimų į sklypus. Atliekant sklypo formavimo paslaugą, yra iškasamas netinkamas gruntas, formuojamas reljefas, pats sklypas išlyginamas, formuojami jo nuolydžiai. Tuomet vejos sodinimui reikalingas gruntas yra išlyginamas. Na, o tuomet seka paskutiniai sklypo formavimo etapo darbai.

Griovimo darbams yra naudojama šiuolaikiška ir moderni technika. Ji gali nugriauti gyvenamuosius, tačiau apleistus ar ūkinius pastatus, pramoninius ir gamybinius statinius. Priklausomai nuo klientų pageidavimų, gali būti vykdomas dalinis arba pilnas pastato griovimas tiek jo viduje, tiek išorėje. Kadangi yra naudojama patvari griovimo technika, įmonė gali griauti plytinius, medinius, rąstinius ar akmens skaldos namus bei ūkinius pastatus.

1131
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *