Fasadų šiltinimas ir betonavimo darbai

Jeigu galvojate atnaujinti savo būstą, tuomet visų pirma tokiu šaltu metų laiku turėtumėte pasirūpinti fasado šiltinimu. Dabar tai gana populiari paslauga, kadangi atsirado labai nemažai žmonių, kurie yra visiškai nepatenkinti vis didėjančiomis šildymo kainomis. Tai taip pat aktualu ne tik įprastų ar senos gamybos butų gyventojams, bet ir didelių namų savininkams, kadangi tinkamai apšildant fasadus, turėsite galimybę daug tiksliau reguliuoti šilumą savo namie.

Fasadų šiltinimas

Fasadų šiltinimas

Prieš pirkdami paslaugas, kurios šiuo metu yra plačiai žinomas kaip fasadų šiltinimas, būtinai pasidomėkite, ar tai patikima įmonė. Taip pat jums reiktų pasikonsultuoti pas privačius šios srities konsultantus, kurie galėtų jums patarti ir pasakyti, kokio storumo sluoksniu reiktų dengti jūsų fasadą. Nors neseniai Amerikos mokslininkai tik patvirtino, kad fasadu siltinimas yra naudingas net ir tuo atveju, jeigu sluoksnis yra visai plonas, tačiau efektyvumas vis vien skiriasi. Tam pamatuoti buvo išrastas net gi specialus šildymo taupos koeficientas, kuris šiai dienai gali svyruoti nuo aštuoniasdešimties iki devyniasdešimt aštuonių. O sluoksnis paprastai yra dedamas nuo dviejų centimetrų iki pat trisdešimties. Žinoma, trisdešimties centimetrų sluoksnio fasadu siltinimas jau yra skirtas labiau dideliems namams su daug kambarių ir dujine šildymo sistema, kadangi tokiu atveju namo šeimininkams patiems reikia labiau reguliuoti savo šildymą, o esant geram fasadų apšildymui, tai padaryti yra kur kas lengviau.

Jeigu statotės namą ir buvote patenkinti vienos įmonės fasadų šiltinimo paslauga, tuomet taip pat galite pasidomėti, ar ta įmonė teikia ir betonavimo paslaugas. Tai yra labai svarbu, kadangi dažniausiai įmonės, gerai atliekančios fasadų šiltinimo paslaugas nemažai išmano ir srityse, kurios yra susijusiuos su kita populiaria pastarųjų dienų namų paslauga – tai betonavimo darbai. Užsisakę dvi paslaugas iš vienos įmonės iš karto, dar galite gauti ir nemenką nuolaidą, taigi, tokiu atveju bus nušauti du zuikiai vienu šūviu. Betonavimo darbai yra neišvengiama paslauga kuri apsprendžia, ar namas bus patvarus ir kokybiškas, tad čia būtina akylai patikrinti kokybę ir įsitikinti savo pasirinktos įmonės respektabilumu.

144
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Fasadai

    Dengtos skalda arba dažytos, esant didesniems kiekiams taikomos nuolaidos, taip pat be skaldos. palankiausi pagaminimo ir pristatymo terminai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *