Nuo ko pradėti pasiryžus mesti rūkyti

Šiais laikas mesti rūkyti darosi vis sunkiau, kadangi visuomenėje rūkymas „leidžia šaknis“ į vis jaunesnius kartos sluoksnius, todėl tokį įsisenėjusį įprotį pašalinti nėra taip lengva. Vyrauja daugybė nuomonių ir būdų, kaip atsikratyti šio įpročio, tačiau visi jie turi savo privalumų ir trūkumų. Vienas iš populiaresnių būdų – elektroninės cigaretės, kurios į pasaulį įžengė tvirtai ir nežada pasitraukti iš rūkorių gyvenimų.

elektroninės-cigaretės

Pradėkite nuo mažų žingsnelių ir susilauksite neįtikėtinų rezultatų! Iškilus klausimui „Kaip mesti rūkyti?“ daugelis atsako, jog tereikia valios ir noro, tačiau tai netiesa. Nesuklysime pasakydami, kad tai vieni iš pagrindinių dalykų, būtinų rezultatams pasiekti, tačiau jums reikės ir šiokios tokios paskatos iš šalies, kuri neleis jums pasiduoti ir nuleisti rankų užklupus sunkumo akimirkai. Svarbiausia – nepasiduoti ir tikėti savimi. Elektroninės cigaretės yra vienas iš pirmųjų žingsnių, kurį žengia norintys mesti rūkyti. Kodėl taip yra? Kadangi tokių cigarečių veikimo rezultatai priklauso nuo pačio rūkančiojo, mat norintis mesti rūkyti galės koreguoti savo įprastą rūkymo procesą – dozę ir rūkymo trukmę. Tokia elektroninė cigaretė nėra vienkartinė, ją galėsite naudoti daugybę kartų, todėl ir rūkymo laikas priklausys tik nuo jūsų pačių, kada patys ištarsite žodį „gana“.  Taip pat tai puiki galimybė mesti rūkyti mažinant surūkomą dozę, kadangi tik jūs pats išsirinksite norimą elektroninės cigaretės užpildą, jo aromatą bei nikotino kiekį jame. Sugebėkite riboti save ir norimi rezultatai patys pas jus ateis.

Kaip mesti rūkyti gali atsakyti daugybė žmonių, tačiau jų atsakymai skirsis. Kiekvienas individualiai atsirenkame mums priimtinus būdus, todėl jeigu elektroninės cigaretės nepatenkina jūsų lūkesčių – dirbkite su mintimis! Daugybė žmonių jau dabar sveikai ir laimingai gyvena vien dėl to, kad be pagrindinių dalykų, reikiamų norint mesti rūkyti, jie dar dirbo ir su savo mintimis. Kryptingai veikti ir „valdyti“ visus savo poreikius – tai kiekvieno žmogaus galimybė, todėl neatsisakykite jos, pasinaudokite ja! Vienas iš geriausių ir patikimiausių variantų yra nusistatyti tikslą ir po truputį jo siekti, pvz.: kas savaitę sumažinti surūkomų cigarečių kiekį keliomis mažiau arba rūkyti tik iki tam tikros valandos. Tokie nedideli siekiai priverčia rūkančiuosius pasiekti įspūdingų rezultatų, todėl „neužsigrobkite“ iš karto visko, saikingai siekite savo tikslų. Su išorine pagalba ar vien savo minčių vedini dabar rūkantys žmonės gali pamiršti ilgus metus trukusį žalingą įprotį!

712
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *