Kuo vartotojui naudingos dienos akcijos?

Dienos akcijos

Dienos akcijos

Pastaruoju metu spauda, internetas ir parduotuvės mirgėte mirga nuo pirkėjams siūlomų akcijų ir atrakcijų. Visi tik ir šaukia: „Pas mus pirkime pigiau”, „Pirkite ir sutaupysite”, „Akcijos tik šiandien”. Mums iš karto kyla klausimas – ar tos nuolaidos tikrai pasiekia pirkėją, ar mes gauname realios naudos?

Verslininkų sugalvotos ir siūlomos dienos akcijos, reikia pripažinti, kad tikrai padeda pirkėjui sutaupyti. Juk jei vakar tam tikrą produktą, kad ir kas jis bebūtų: varškė, batai, baldai ar apatinis trikotažas pirkome su įprastine, nuolatos galiojančia kaina, tad kodėl nepasinaudojus prekiautojų siūloma grupinės nuolaidos paslauga ir įsigyti šią prekę pigiau?

Kiekvienas iš mūsų, įsigydami vieną ar kitą produktą ar paslaugą, pagalvojame, ar čia pirkdamas tikrai sutaupysiu. Dažnai sukirba klausimas – „Gal dar kur rasiu pigiau?”. Tai ypač būdinga moterims, kurios nuolatos ieško idealiausio kainos ir kokybės varianto. Svarbu ir vyrams, kad prekės kaina atitiktų jos suteikiamą naudą ir būtų kokybiška. Pripažinkime, nuolaidos tikrai naudingas dalykas.

Šįkart galima šiek tiek plačiau pakalbėti apie grupines nuolaidas. Tai labai geras būdas sutaupyti ir įsigyti tam tikrą prekę žymiai pigiau. Ir ta nuolaida būna ne 10 ar 20 procentų, o perkant kartu su kitais, galima tikėtis įsigyti prekę perpus pigiau ar mokėti vos  ketvirtį kainos! Oho, tikri stebuklai – galit pamanyti. Tačiau tai vyksta. Grupiniai pirkimai dabar labai aktualūs. Juk iš to išlošia ne tik pirkėjas, bet naudą gauna ir verslininkas. Prekė arba paslauga parduodama šiek tiek brangiau nei jos savikaina, tačiau didelis pardavimų skaičius atsiperka su kaupu. Čia ir pasiekiama abipusė nauda.

Dienos akcijos kinta kiekvieną dieną. Tad svarbu jų nepražiopsoti. Šiuo atveju labai pagelbėja užsiprenumeruojami naujienlaiškiai, kai kiekvieną dieną galite gauti tos dienos pasiūlymus. Aišku, nebūtina pirkti to, kas Jums nėra reikalinga. Tačiau pagalvokite, galbūt jau pats metas pradžiuginti mylimą, draugą ar šeimos narį nors ir maža dovanėle. O galbūt artėja kieno nors gimtadienis ar kita svarbi šventė? Tad visada galite būti pasirūpinę dovanomis iš anksto. Dovanų kuponai ir įsigytos prekės su nuolaida galioja tam tikrą laiką, todėl būsite pasiruošę prieš kurį laiką. O svarbiausia, kad dovaną galite įsigyti internetu, net neišėję iš namų!

Taigi sutaupykite ir Jūs. Dienos akcijos nuolat keičiasi, todėl tikrai ateis diena, kai bus pasiūlyta Jūsų taip seniai laukta prekė arba paslauga su nuolaida. Užsiprenumeruokite naujienlaiškius ir apie dienos akciją sužinokite vieni pirmųjų!

83
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *