Depresija ir homeopatas

Depresija mūsų amžiuje

DepresijaGyvename amžiuje, kai vis dažniau prabylama apie ne tik fizinius, bet ir psichinius susirgimus. Žmonės vis drąsiau kalba apie savo ligas, nagrinėja jų priežastis ir ieško būdų, kaip gydytis kuo tinkamiau. Medikamentų šiuo atveju griebiamasi ne visada: pirmiausia išbandomi kiti būdai ir metodai, padėti gali ir gydytojas homeopatas, skiriantis augalinių ir nekenksmingų arba mažiau kenkiančių organizmui vaistų. Visa tai bus aptarta šio straipsnio pabaigoje.

Dar prieš kelerius metus Lietuvoje depresija kaip susirgimas buvo ignoruojama. Ją ignoravo ne medikai, bet patys žmonės. Šiandien jau vis dažniau sutinkama, kad ši liga yra pavojinga ir ją reikia gydyti. Depresija gali privesti prie dar rimtesnių nervinių ligų ir netgi savižudybės, todėl numoti ranka į sergantįjį nevertėtų.

Skeptiškai buvo vertinami ir gydytojai, gydantys depresiją: tai psichoterapeutai, psichiatrai, psichologai. Šiandien vis dažniau žmogus, kuriam reikia šių specialistų pagalbos, išdrįsta jos paprašyti ir nebesigėdija lankytis pas psichologus, pripažinti savo ligą. 

Depresijos požymiai

Bene kiekvienas žmogus žino, kad depresija – tai prislėgtumo, vangumo būsena, taigi prislėgta nuotaika be priežasties yra bene pagrindinis depresijos požymis. Sergant depresija, jokia veika nebeteikia malonumo, dėl to žmogus tampa vangus, apatiškas aplinkai ir aplinkiniams. Sergančiajam depresija, gali pradėti kristi arba atvirkščiai, be jokios priežasties augti svoris. Taip pat depresiniams susirgimams būdingi ir kiti neatitikimai: paprastai sergant šia liga arba kankina nemiga, arba miegama ilgiau negu paprastai ir nuolat juntamas miego stygius. Taip pat žmonės, kuriuos kamuoja ši liga, jaučiasi bejėgiai, jiems tiesiog sunku pakilti iš lovos ir imtis kokio nors darbo. Žmogus, kamuojamas depresijos, visuomet jaučiasi dėl kažko kaltas, save kaltina net ir dėl to, dėl ko neturėtų. Depresija sergančiuosius lydi negebėjimas susikaupti bei priimti sprendimus. Depresijos galutinis taškas – mėginimas nusižudyti, savižudybės plano rengimas ir net ir menkiausios mintys apie tai. Taigi depresija yra išties pavojinga liga, kuri progresuoja ir atneša daug skausmo ne tik sergančiajam, bet ir jo artimiesiems.

Depresijos gydymo būdai ir metodai

Radikaliausių priemonių griebtis neverta: sergant depresija, būtina išbandyti ir vaistus, kuriuos paskirs gydytojas homeopatas. Aišku viena – homeopatiniai vaistai gali padėti sušvelninti ligos simptomus, pagerinti savijautą ir bendrą organizmo būklę. Homeopatiniams preparatams nepadėjus, galima imtis medikamentinio gydymo būdo. Taip pat ši klastinga liga gali būti gydoma šviesos terapija, fiziniais pratimais ar priverstine nemiga.

632
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *