Dailylentės kaina

Dailylentės kaina

Dailylentės kaina

Kai kalbama apie namo remontą, tenka domėtis pačiomis įvairiausiomis prekėmis, pavyzdžiui, dailylentėmis. Na, o aktualiausi klausimai bene dažniausiai susiję su finansais. Tad nuo ko priklauso kiekvienos dailylentės kaina?

Pirmiausia galima  pasakyti, jog produktų ar paslaugų kainos paprastai būna ne iš piršto laužtos. Sudedami tam tikri aspektai ir gaunami skaičiai, matomi parduotuvių lentynose. Kad būtų lengviau suprasti kiekvieno konkretaus produkto skaičiuko reikšmę, užsiminėme ne apskritai apie dailylenčių kainą: mūsų akiratyje – konkrečios dailylentės kaina. Čia galima pasitelkti ir vieną paprastą, bet elementarų palyginimą: mėsa juk irgi parduodama kilogramais. Arba, dar kitaip tariant, pirmiausia domimasi vieneto kaina. Kai žinoma, kokia tiksli vienos dailylentės kaina, galima lyginti skirtingų gamintojų prekes ir vienos ar kitos parduotuvės kainų skirtumus, nuolaidų naudingumą (ir t.t.).

Taigi, pirmasis požymis, nuo kurio priklauso dailylentės kaina, yra medienos rūšis. Kitas punktas – apdirbimui naudojamas būdas. Na, ir neverta pamiršti matmenų bei kokybės. Toks savotiškas modelis leidžia geriau suprasti, už ką tenka atseikėti konkrečią sumą.

Viena iš įdomesnių kainos sudedamųjų dalių, yra jau paminėtas apdirbimo būdas. Dailylentės kaina iš dalies priklauso nuo to, ar ji obliuota, ar ne, ar impregnuota, ar džiovinta. Iš to galima suprasti, jog skirtingiems poreikiams naudojamų dailylenčių įperkamumas taip pat nevienodas. Tai paaiškinama paprastai – sakykime, neobliuotą medieną meistrai naudoja stogo konstrukcijoms, karkasams.

Užsiminsime ir apie dydį, mat dailylentės kaina ir matmenys – labai artimos sąvokos. Yra tam tikri dažniausiai pasitaikantys dydžio standartai, apimantys ilgį, plotį ir storį. Jei kyla klausimas, kuris iš jų yra pgarindinis krypties rodiklis, atsakymas – storis.

Taigi, dailylentės kaina, kaip ir bet kokio kito produkto, susideda iš įvairių požymių, bruožų ir aspektų. Ją galima vadinti turbūt svarbiausiu pasirinkimą nulemiančiu veiksniu.

441
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *