Butų nuoma

Šylant orams bei artėjant vasaros sezonui, vis dažniau susimąstome apie išvykas į šalies kurortus. Vieni renkasi palapines ir ežerus, kiti upes bei žvejybą, tačiau niekam ne paslaptis, jog poilsis Palangoje prie jūros yra pats populiariausias. Jei jau esate buvę šiame kurorte, jums greičiausiai pažįstamas galvos skausmas, susijęs su butų nuoma. Taigi, kiek šį sezoną kainuos apartamentų nuoma Palangoje?

Butų nuoma

Butų nuoma

Tik įvažiavus į šį nuostabų kurortą, jus pasitiks pakelėse stoviniuojantys žmonės. Neapsigaukite, jie nestabdo pakeleivingų automobilių, jie bandys jus sudominti butų nuoma. Jei atvykote ilsėtis dar neturėdami vietos apsistoti, jums bus siūloma įvairaus lygio apartamentų nuoma Palangoje. Galite rinktis kambarį, butą ar net visą namą, tai priklauso nuo to, kiek esate pasiruošę išleisti. Nuomos kainos Palangoje – nėra pastovios. Jos priklauso nuo begalės skirtingų aspektų. Žinoma, galite įvertinti, kiek butų nuoma kainuos po europinio remonto ir mediniame namelyje, tačiau, atšilus orams palangiškiai ženkliai padidina kainas. Tokia kainų politika gan keista, žvengiant poilsiautojo akimis, juk nuomojantis butą šalies didmiesčiuose nesusiduriame su tokiais milžiniškais kainų šuoliais. Taigi, palyginkime Palangos, Kauno, Vilniaus bei Klaipėdos butų nuomos kainas.

Kuo skiriasi butų nuoma Palangoje ir Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje

Niekam ne paslaptis, jog Palangoje butų nuoma priklauso nuo poilsiautojų skaičiaus. Esant vidutinei vasaros temperatūrai, liepos mėnesį kambarys dviems asmenims kainuoja apie 120Lt, tuo tarpu liukso klasės apartamentai gali atsieiti ir 200Lt. Žinoma, šios kainos butų, kurie yra miesto centre ar netoli jo, jei praplėsite paieškas iki miesto pakraščio, galite gauti butą ir už 80Lt. Na o pigiausias variantas – lovos nuoma už 25Lt nakčiai. Jei savo atostogas planuojate rugpjūtį, kuris visada pasižymi milžiniškais poilsiautojų srautais, apartamentų nuoma Palangoje jums atsieis dar daugiau. Šalyje įsibėgėjus karštiems orams, liukso klasės kambarys jums gali kainuoti net 700Lt darbo dienomis, tačiau nenustebkite jei vos po kelių dienų, atvėsus orams, jis kainuos vos 200Lt. Paprastesnių butų nuoma Palangoje, esant geriems orams, jums atsieis 300-500Lt nakčiai.

Kalbant apie didžiųjų šalies miestų siūlomas butų nuomą ir kainas, galima paminėti, jog sostinėje už vieno kambario buto nuomą gali tekti sumokėti tiek, kiek Kaune kainuotų trijų kambarių buto nuoma. Mat dviejų kambarių buto nuoma Vilniuje vidutiniškai kainuoja net 1100Lt, o tai yra apie 37Lt nakčiai. Tuo tarpu panašaus būsto nuoma Kaune jums atsieitų apie 700Lt, o uostamiestyje – 800Lt.

Palyginus butų nuomos kainas kurorte bei šalies didmiesčiuose, galima teigti, jog butų nuoma Palangoje yra žymiai didesnė nei sostinėje, Kaune ar Klaipėdoje, bei nuolatos kinta. Palangos būtų nuomos kainos priklauso nuo orų bei atvykstančių poilsiautojų skaičiaus. Tuo tarpu didieji šalies miestai gali pasiūlyti pastovias kainas bet kurio sezono metu. Taigi, šiais metais planuojate atostogas Palangoje – pradėkite taupyti nedelsiant, mat jos gali atsieiti tiek pat kiek savaitės poilsis saulėtoje Turkijoje.

249
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *