Breketai Kaune – Jūsų dantų grožiui

Kiekvienas žmogus nori džiaugtis gražiai, tvarkingais ir lygiais dantimis, todėl breketai Kaune tiesiogine to žodžio prasme gali išgelbėti jūsų dantukus nuo gedimų ir netaisyklingo sąkandžio. Deja, ne visų dantys būna lygūs ir gražūs. Paauglystėje, vos pradėję dygti dantys jau auga kreivai, tad efektyviausia į ortodontus kreiptis sulaukus 8-11 metų amžiaus. Žinoma, pastaraisiais metais kreipiasi ir vis daugiau suaugusiųjų, mat anksčiau nebuvo taip „madinga“, kai kurių žmonių teigimu, turėti tiesius dantukus.  Savaime suprantama, kad tai nėra mados reikalas. Pirma, kreivai išaugę dantys kur kas greičiau genda, nes dantų šepetėliu sunkiau išvalomi kreivai išaugę dantukai. Antra, tai apsunkina kramtymą.

Breketai Kaune

Ortodontinis gydymas – breketai Kaune

Trečia, jei dantys labai kreivi, žmogus jaučia diskomfortą, dažnai net gėdinasi šypsotis ir taip toliau. Ketvirta, kreivus dantukus turinčiam žmogui gali būti sunkiau kalbėti, jo dikcija gali būti prasta, jis gali ir švepluoti, tai yra kalbėti nerišliai ir neaiškiai, neištarti tam tikrų raidžių ar garsų. Taigi breketai Kaune dedami norintiems patiesinti kreivai išdygusius ir ne taip išaugusius dantukus. Jei situacija labai komplikuota, kartais prireikia vieną dantuką išrauti, tačiau taip atsitinka gana retai. Dantukų breketus deda gydytojas ortodontas. Žinoma, nereikėtų galvoti, kad netaisyklingas sąkandis atsirado dėl to, kad laiku nesusirūpinta ir nesikreipta į specialistus. Kartais kreivi dantukai išauga tiesiog dėl paveldimumo ar tam tikrų sveikatos sutrikimų.

Kaip minėta, geriausias laikas kreiptis į gydytojus ortodontus – tai paauglystė, kad jaunuolio visas organizmas dar auga. Tuomet ir dantys, ir kaulai yra paslankesni, greičiau atsistato. Kartais paaugliams pakanka panešioti tik specialią dantų plokštelę, kurią galima dėvėti miegant. O suaugusiųjų gydymas jau kiek komplikuotesnis, jis gali užsitęsti iki 2,5 ar net iki trejų metų, kai tuo tarpu vaikų ir jaunuolių dantys gali išsitiesinti ir per pusė metų ar metus. Vadinasi, ortodontinio gydymo trukmė svyruoja nuo 0,5 m iki trejų metų. Breketai Kaune dedami bet kokio amžiaus žmonėms, tik, žinoma, dantukai turi būti savo, o ne protezai ar implantai.

Apsilankius pas ortodontą laukia nelengva procedūra – pasirinkti tinkamus breketus. Žinoma, tam tikrais atvejais gali būti pritaikomi tik vieno modelio breketai, bet taip atsitinka retai. Dažniausiai breketai parenkami priklausomai nuo paciento reikalavimų. Breketai skiriasi keliais parametrais: juos reikia prižiūrėti skirtingai, antra, skiriasi ir breketų nešiojimo trukmė, trečia, ne visi breketai yra vienodai patogūs ir, ketvirta, vieni breketai yra santykiniai brangūs lyginant su kitais. Populiariausi iki pat šių dienų yra breketai Kaune yra metaliniai, tačiau yra ir beligatūrinių, safyrinių ar liežuvinių breketų.

352
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *