Bankroto administratorius

Bankroto administratorius

Bankroto administratorius

Jeigu jaučiate, kad jūsų firma pateko į rimtą bėdą, tuomet galite paskelbti jai bankrotą. Tokiu atveju jums nereikės įlįsti į dideles skolas, kadangi paskelbtas bankrotas suteiks jums teisę ramiai likviduoti įmonę atsiskaičius už būtiniausias paslaugas su savo kreditoriais.

Šiuo metu tiek ir visame pasaulyje, tiek ir Lietuvoje galime rasti visai neseniai įsikūrusių teisininkų įmonių, kurios siūlo įmonėms, kurių finansinė padėtis yra prasta, administruoti jų bankroto bylas. Prieš puldami į paniką, geriau pasikonsultuokite pas privačius bankroto administratorius, kurie jums patars, kaip neskausmingai ir be didelių praradimų atlikti bankroto procedūrą.

Juk dažnai gali būti reikalingas ir visai kitoks sprendimas – ne bankrotas, bet restruktūrizavimas. Tokiu atveju, jūsų įmonė dar gali atsinaujinti naujai veiklai ir vėl sėkmingai tęsti savo darbą. Žinoma, verslo sąlygos dažnai keičiasi, tad neverta keisti bankroto restruktūrizavimu, jeigu nemanote, kad šį kartą viskas bus saugiau ir kažkas pasikeis. Teisės specialistai padės jums sudaryti bankroto arba restruktūrizavimo planą, tačiau dar geriau jei leisite visą tai padaryti profesionalams – šiuo metu bankroto administratorius samdo ko ne kiekviena arti likvidacijos esanti įmonė, kadangi šie specialistai gali greitai užglaistyti gana dideles problemas ir paruošti visus reikiamus dokumentus, kad jūsų įmonė būtų restruktūrizuota ir jūs galėtumėte kurti savo verslą iš naujo arba tiesiog pradėti kitokią veiklą.

Bankroto administratorius taip pat sėkmingai gali ginti ir kreditorių interesus, tačiau, žinoma, viskas yra daroma įstatymo tvarka. Yra ir kita gan populiari paslauga – asmeninio bankroto administravimas. Geras bankroto administratorius gali padėti privatiems asmenims iškelti sau bankroto bylą ir taip atsikratyti daugybės nemalonumų. Žinoma, dabar kol kas Lietuvoje asmuo bankrutuoti negali, tad šios procedūros dažniausiai yra atliekamos kaimyninėje Latvijoje. Kad ir kaip ten bebūtų, ši procedūra nėra labai brangi, o nauda yra iš tiesų milžiniška, kadangi pajutę tokią nemalonią situaciją, visuomet surasite išeitį ir turėsite galimybę organizuoti savo finansus sėkmingai iš naujo.

122
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *