Automobilių stiklų keitimas

Apie automobilių stiklų keitimą

car-glassTransporto priemonių negalėtume įsivaizduoti be tam tikrų komponentų ir sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, ratų, stiklų, kėbulo, vairo, pedalų ir taip toliau. Visas jas riekia tinkamai prižiūrėti, o sugedus, suskilus – nedelsiant keisti, taigi ne išimtis – ir stiklai. Paprastai stiklų keitimu užsiima tam tikros įmonės. Jų teikiamos paslaugos yra universalios, tad stiklai keičiami lengviesiems automobiliams, visureigiams, mikroautobusams, traktoriams ir visai žemės ūkio technikai, statybinei technikai bei krovinius gabenančiam transportui.  Automobilių stiklų keitimas – tai ne toks paprastas procesas, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia turėti specifinių žinių: juk, pavyzdžiui, automobilio stiklą keisti kur kas lengviau, negu stambiagabaritės transporto priemonės. Analogiškai lengviau keisti naujų negu senų automobilių stiklus. Pirma, stiklai turi būti keičiami pagal gamintojų nuorodas, parenkant tam tikrus specialus įrankius bei kokybiškas medžiagas.

Automobilių remontas – įmanoma užduotis

Įprasta manyti, kad automobilio remontas visuomet sukelia nepatogumų: reikia ieškoti autoservisų, ten vežti automobilį, vėliau laukti, kol mašina bus pataisyta. Žinoma, tame yra dalis tiesos, nes kai kurie meistrai automobilius išties taiso savaičių savaites. Tiksliau sakant, automobilis paimamas ir ilgą laiką laikomas, o pataisomas vos per dieną ar dvi. Automobilių stiklų keitimas vyksta kiek kitu principu: meistrai stengiasi šią paslaugą atlikti kuo greičiau, kad klientas patirtų kaip galima mažiau nepatogumų. Reikia ieškoti įmonių, kurios brangina kiekvieną klientą ir kurios stengiasi transporto priemonę sutvarkyti kuo greičiau. Taigi ne tik automobilių remonto dirbtuvės, bet ir stiklus keičiantys autoservisai visiškai neapsunkina kasdienybės: jie automobilį paima tiesiai iš kliento ir, įdėję stiklą, jau tą pačią ar kitą dieną mašiną sugrąžina į kliento nurodytą vietą. Dėl šios priežasties automobilių stiklų keitimas tampa dar paprastesnis, o klientas praktiškai nepatiria jokių nepatogumų.

Papildomos stiklų keitimo paslaugos ir įkainiai

Keičiantiems stiklus žmonėms autoservisai gali pasiūlyti ir papildomas paslaugas, pavyzdžiui, langų stiklų tamsinimą. Tai irgi turi privalumų: vasarą į automobilio saloną patenka mažiau šviesos, todėl čia būna ne taip karšta. Antra, gale sėdintiesiems tamsinti stiklai suteikia daugiau privatumo. Be to, mašinos tamsintais langais paprastai atrodo gražesnės.

Kalbant apie įkainius, vienos taisyklės nėra.  Kaip jau buvo minėta teksto pradžioje, įkainiai priklauso nuo kelių niuansų: automobilio ar transporto priemonės markės, amžiaus, stiklo tipo, dydžio ir panašiai. Automobilių stiklų keitimas  nėra vienintelė alternatyva: mažiau pažeistus stiklus galima suremontuoti. Taip sutaupoma lėšų, o stiklo trūkumai – beveik nepastebimi.

638
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *