Automobilių nuoma: rūšys ir fakta

Ilgalaikė nuoma įmonėms

automobilių-nuomaUžsienyje jau daugybę metų populiari automobilių nuoma vis labiau populiarėja ir mūsų šalyje. Pirma, ilgalaike nuoma labai susidomėjo įmonės ir jų savininkai, nes šis automobilių eksploatavimo būdas yra gerokai pigesnis. Įmonių vadovams nereikia ieškoti lėšų pirkti mašinoms, vadinasi, nereikia skolintis iš bankų, imti automobilių išsimokėtinai ir pan. Kitaip tariant, įmonė nepatiria tokių didelių išlaidų. Antra priežastis – išnuomotieji automobiliai būna pilnai apdrausti, taigi sutaupoma ir šiuo atžvilgiu. Trečia, kai kurios nuomos paslaugas teikiančios įmonės siūlo nemokamas plovyklų paslaugas.

Ketvirta, automobilis tik prireikus nemokamai suremontuojamas tam tikrame autoservise. Taip pat nuomos įmonių meistrai paruošia mašinas techninei apžiūrai. Įmonių vadovams savo darbuotojų nereikia apkrauti papildomomis funkcijomis, kurios neįeina į darbuotojų pareigas. Dar viena priežastis, dėl kurios auto nuoma patraukli įmonėms – tai galima iš anksto planuoti savo biudžetą, o nuomos sąlygos visą sutarties laikotarpį paprastai nepasikeičia. Vadinasi, jei išsinuomojote mašiną už 1000 litų per mėnesį, tokią pačią sumą mokėsite ir po metų. Taip pat jei automobilis nuomojamas ilgesniam laikui, dažnai padaromos ženklios nuolaidos ir, pavyzdžiui, keliems metams mašiną nuomotis apsimoka kur kas labiau.

Trumpalaikė nuoma

Kita galimybė – rinktis trumpalaikę automobilių nuomą. Šis būdas labai tinka per įvairias progas, pavyzdžiui, vestuves ar krikštynas, kai reikia vežti svečius. Auto nuoma labai populiari ir tarp atostogaujančių žmonių: užsienyje automobilius mielai nuomojasi savarankiškai atostogų atvykę turistai. Lietuvoje užsienio svečiai nuomos paslaugas renkasi dar palyginus retai, tačiau manoma, kad ateityje atsiras vis daugiau norinčių išsinuomoti automobilius ir mūsų šalyje.

Nuoma su vairuotoju progoms

Trumpalaikė automobilių nuoma galima ir su vairuotoju. Vairuotojas gali pasitikti užsienio delegacijų svečius verslo partnerius, kitus svarbius ir garbingus asmenis. Pasitikti siūloma bet kurioje vietoje Lietuvoje, taip pat pagrindiniuose artimiausiuose oro uostose, autobusų stotyse ar traukinių stotyse. Paprastai vairuotojai kalba anglų ir rusų kalbomis, yra draugiški bei komunikabilūs, diskretiški, stengiasi, kad kelionė būtų greita ir maloni.

Vairuotojo paslaugas galima rinktis ir per vestuves. Pavyzdžiui, išsinuomojate prabangų naujausią automobilį, o jo pavairuoti kaip tyčia nėra kam, nes visi draugai ir artimieji dalyvauja šventėje ir papildomų pareigų prisiimti nenori. Taigi išeitis – automobilių nuoma su vairuotoju. Kaina bus ne per daug didesnė, nei nuomojantis vieną automobilį, o rūpesčių atkris daugybė ir visi galės mėgautis švente, nebus apkrauti pašaliniais darbais.

559
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *