Aukštos kokybės ASUS kompiuterio modelis

ASUS X55VD kompiuteriai aukštos kokybės bei puikių techninių parametrų modeliai. Šie ASUS X serijos kompiuteriai didžiuojasi įspūdingu klasikinio stiliaus korpusu, kuris atrodo paprastai, bet tuo pačiu yra originalus bei patikimas.

Dažniausiai ASUS X55VD nešiojamieji kompiuteriai komplektuojami su dviejų branduolių procesoriumi, integruota patikima vaizdo plokšte ir našia operatyviąja atmintimi. Šie geri pagrindiniai parametrai užtikrina produktyvų darbą bei suteikia vartotojui komforto jausmą naudojantis ASUS X55VD nešiojamuoju kompiuteriu.

Nešiojamuosiuose ASUS X55VD kompiuteriuose nepriekaištingai veikia ventiliavimo sistema. Unikaliai išdėstytas vidinis mechanizmas apsaugotas nuo tinklo įrangos perkaitimo, o korpuso temperatūra niekada neviršina normalios kūno temperatūros. ASUS X55VD serijos kompiuteriai ištvermingai dirbs ir ilgesni laiką. Šie kompiuterių modeliai be kita ko gali didžiuotis ir automatiniu ventiliatoriaus greičio reguliavimu, kuris padeda taupyti baterijos išeikvojimą.

ASUS X55 nešiojamieji kompiuteriai išsiskiria ir savo garso galimybėmis. Šie modeliai turi galingą garso sistemą, įvairesni garso ir skambesio deriniai suteikia kokybišką garsą. Su ASUS X55VD kompiuteriu galima išnaudoti visas multimedijos galimybes, o muzikos klausymas ar filmo žiūrėjimas teiks malonumą.

803
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *